צריך עדכון פלאש לחצו כאן
 
 


 
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *
 
 
> ניתן לטפל במהירות וביעילות בחרדה

כיום קיימות גישות שונות לטיפול בחרדה החל מטיפול קוגניטיבי-התנהגותי, בו עובדים על המחשבה וההתנהגות, דרך טיפול דינמי בו עובדים על הסיבות והמניעים הרגשיים התת-מודעים שגורמים לחרדות. עם זאת, לאנשים שונים מתאימות גישות שונות.

הטיפול מותאם לך באופן אישי

בפסיכותרפיה ממוקדת תוצאות אני משלב אלמנטים מגישות שונות כדי להתאים את הטיפול באופן מרבי הן לסוג החרדה (למשל הטיפול בחרדה אובססיבית-כפייתית שונה ומהטיפול בחרדת בחינות) והן לאדם עצמו.

כבר בהתחלה תרכוש כלים להתמודדות

הטיפול בחרדה אני מקנה לך כלים להרגעה עצמית. אלו כלים יעילים מאד המסייעים לך להפחית את משך הזמן בו אתה שרוי בהתקף חרדה, תוכל להפחית את עוצמת החרדה ולעיתים תוכל לזהות את התקף החרדה מבעוד מועד ולעצור אותו. הכלים אותם תלמד הם נשימות, הרפיה גופנית, דמיון מודרך ועוד.

הכלים יסייעו לך לשלוט בחרדה אך לא יעלימו אותה. כדי להכחיד את החרדה נדרש טיפול מעמיק יותר. כחלק מהטיפול, חשוב לי שתהפוך למומחה בחרדה שממנה אתה סובל. מתי היא מופיעה, מה מעורר אותה ומה מרדים אותה, מה מגביר את החרדה ומה מפחית אותה, מה באורח חייך משמר אותה. הידע שתרכוש יסייע לך להבין ולהשתלט על החרדה.

בהמשך הטיפול בחרדה חשוב לעשות עיבוד רגשי, שכלי וגופני של החרדה. לעיתים קרובות אני משתמש בשיטת EMDR כדי לעשות עיבוד מהיר, עמוק ויעיל של החרדה, המניעים וההשלכות שלה.

טיפול קצר, ממוקד ויעיל

חשוב שתדע שהטיפול בחרדה יכול להיות קצר וממוקד ותוך מספר מפגשים תוכל להרגיש הקלה. לצרוך כך, בנוסף לשיטת EMDR אני משתמש בכלים מתחום הטיפול הממוקד. הטיפול הממוקד בחרדה מסייע לאבחן ולפטור את החרדה בצורה יעילה תוך זמן קצר.

צור קשר עוד היום כדי לצאת ממעגל החרדה« חזרה למאמרים

לא קיימות תגובות למאמר זה

הוספת תגובה

שם:
דוא"ל (לא יפורסם):
תגובה:
 
 
חרדת קהל
חרדת בריאות
פוביה
הפרעה טורדנית כפייתית
חרדת מבחנים
טראומה
חרדת נהיגה
שם
טלפון
מייל
קוד אימות

   שנה תמונה   
 
up-grade: קופירייטינג | מיתוג ועיצוב האתר Web-Traffic ויביט - בניית אתרים